Produkty

Zesílení vlákny pro profesionály v oblasti plastů


No match found. Please adjust your filter.

Integrovaná omítková fasáda

LAMILUX TextureWall


Applications

LAMILUX TextureWall je laminát zesílený skelnými vlákny, který skvěle kombinuje vynikající mechanické vlastnosti kompozitních materiálů s atraktivním a extrémně odolným povrchem dané omítky.

LAMILUX HG4000 mit AntiBac

pro povrchy bez choroboplodných zárodků

LAMILUX AntiBac


Applications

LAMILUX AntiBac je vysoce účinný a osvědčený systém, který po celém světe trvale zlepšuje hygienické standardy v mnoha oblastech života a snižuje rizika.

Mnohostranný klasik

LAMILUX Super


Applications

Skupina produktů LAMILUX Super zahrnuje polyesterové lamináty vyztužené skelným vláknem s vyváženým podílem skla a kvalitním zakrytím vláken. Tento mnohostranný univerzální produkt se hodí pro různé oblasti pro vnitřní a venkovní použití.

Atraktivní klasik

LAMILUX HG 4000


Applications

LAMILUX HG 4000 spojuje výhody laminovaných plastů se vzhledem lakovaného hliníku. Hladký, vysoce lesklý povrch pro ty nejvyšší možné optické nároky je díky gelové vrstvě také maximálně odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům.

Stabilní klasik

Tkanina LAMILUX


Applications

Zesílení tkaninou zvyšuje mechanickou odolnost a zajišťuje nižší roztahování materiálu. Pro zvýšení odolnosti vůči UV záření a povětrnostním vlivům a pro snížení viditelnosti vláken je možné povrch volitelně opatřit ještě gelovou vrstvou.

Strukturovaný povrch

LAMILUX Embossed


Applications

Materiál se vyznačuje strukturovaným a lesklým povrchem, vyváženým podílem skla a volitelnou gelovou vrstvou odolnou vůči UV a povětrnostním vlivům. Díky flexibilní pryskyřičné složce není problém ani pokládka v ohybu pro vnitřní a venkovní použití.

Chytrá podlahová řešení

LAMILUX Composite Floor


Applications

Inovativní, bez zápachová kompozitní podlahová krytina, vyrobená z tkaninou vyztuženého speciálního plastu a PVC vrchních vrstev dle přání zákazníka pro inteligentní lehké stavby. Výhody: Snížení hmotnosti a úspora surovin, nejvyšší možná pevnost, dlouhodobá odolnost a bezzápachovost.

Materiál s těmi nejlepšími možnými vlastnostmi

LAMILUX X-treme Carbon


Applications

Tento materiál vyčerpal veškerý potenciál laminovaných plastů. Hodnoty pevnosti a tuhosti několikanásobně převyšují hodnoty běžných kompozitních materiálů - při výrazném snížení spotřeby materiálů a hmotnosti.

Protiskluzová podlahová krytina

LAMILUX Anti Slip


Applications

LAMILUX Anti Slip laminát zesílený skelnými vlákny, který kombinuje vynikající mechanické vlastnosti a odolnost sklolaminátových plastů s účinnou protiskluzovou vrstvou, která je odolná vůči oděru.

Dekorativní povrchy

LAMI Graph


Applications

LAMILUX LAMIGraph je ozdoben na vrchní straně vysoce kvalitním dekoračním papírem. V tomto výrobku se nám podařilo spojit různé designy s vynikajícími mechanickými vlastnostmi a s odolností produktů se skelnými vlákny.

Inovativní stavební prvek

Fasádní deska


Applications

Fasádní desky LAMILUX umožňují opticky vyvážené obložení fasád v různých barevných odstínech. Vynikající vzhled je propojen s výtvarně pojatou volností, vysokou odolností proti vandalismu a možností osvícení ze zadní strany - a to je přesně to pravé pro zavěšené odvětrané fasády.

Inovativní kompozitní materiál

LAMILUX LAMIfoamtex


Applications

LAMIfoamtex je inovativní kompozitní materiál na bázi plastů, které jsou zpevněné vlákny a měkkých dekorů dle přání zákazníka. Možnosti designu jsou zde zcela neomezené a kromě toho působí tato trojrozměrná struktura kladně na akustiku vnitřního prostoru.

Materiál odolný proti úderům

LAMILUX High Impact


Applications

Tato lehká kombinace vysokého podílu vláken a speciální pryskyřice v sobě spojuje vynikající odolnost proti úderům a pevnost s opticky lákavým a snadno udržovatelným povrchem pro vysoké požadavky, které jsou kladeny na moderní průmyslové aplikace.

Inovativní sportovní laminát

LAMILUX LAMIsport X-treme


Applications

LAMIsport X-treme je inovativní pásový materiál na výrobu zimního a letního sportovního vybavení. Tento odlehčený materiál zesílený skelnými resp. karbonovými vlákny otevírá nové možnosti při snižování hmotnosti, procesní účinnosti a stylového designu.

Konstrukční materiál

LAMILUX X-treme


Applications

S maximálním obsahem zesilujících vláken a díky extrémně pružné složce epoxidové pryskyřice, je LAMILUX X-treme nejodolnějším kompozitním materiálem celého odvětví s nejvyšší rázovou pevností.